700000 560000 ریال

ناموجود شابک-۱۰:
شابک-۱۳: 9789649878218

اثر پیش رو ترجمه ی ویراست اول "Saunders Nursing Drug Handbook" است. این کتاب ضمن معرفی جدیدترین داروهای تایید شده توسط FDA، تجویز صحیح و مراقبت های پرستاری مرتبط با آن را به صورت مبسوط شرح داده است.علاوه بر پزشکان محترم ، این کتاب می تواند گنجینه ای غنی جهت بهره برداری پرستاران و پیراپزشکان گرامی نیز باشد. در کتاب پیش رو 29 دارویی که اخیرا توسط FDA تایید شده است همراه با صدها بروزرسانی اطلاعات داروئی و بیش از 270 بروزسانی هشدارهای دارویی اضافه شده است. با اقدامات پرستاری ، داروهای وارداتی / تک نسخه ای / گیاهی

نویسنده (ها):

ترجمه:دکتر علی اسداللهی امین/دکتر نسرین نوری/مرجان رسولی/تینا علی نیا/دکتر شبنم محمدی/دکتر زهره سادات تدینی/ویرایش:دکتر علی اسدالهی امین

ارسال رایگان

ارسال رایگان به سرتاسر کشور برای سفارش با مجموع بالاتر از 500 هزار تومان.

تخفیف

تا ۳۰ درصد تخفیف برای تمامی کتاب ها

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
*بیش از هزار اسم ژنریک دارویی(حاوی بیش از 4000 عنوان تحاری دارویی) به ترتیب حروف الفبای انگلیسی در این کتاب طبقه بندی شده است.
*ارائه اطلاعات جزیی و دقیق برای هر دارو که بین اثرات جانبی و واکنش های نامطلوب دارویی تمایز قائل می شود تا بتوانید تشخیص بدهید که کدام یک برای بیمار شما رخ داده است.
*استفاده از آیکون هشدار بالا برای اشاره به داروهایی که احتمال دارد به بیمار آسیب برسانند.
*مباحثی در رابطه با گیاهان و تداخلات آن ها در این کتاب یافت می شود که به بررسی اثرات احتمالی گیاهانی که ممکن است با آن ها مواجه شوید، می پردازد.
* لیستی از 100 دارویی که غالبا تجویز می شوند برای تشخیص بهتر شما ارائه شده است.