2800000 2240000 ریال

موجود شابک-۱۰:
شابک-۱۳: 9789649876863

کتاب حاضر ترجمه بخشی از ویرایش یازدهم "Current Diagnosis & Treatment Obstetrics & Gynecology" است. کتاب کارنت زنان و مامایی سال هاست که در تمام دنیا به عنوان مرجعی مفید برای تمامی افرادی که با بهداشت و سلامت زنان در ارتباطند، از جمله متخصصین زنان و مامایی، پزشکان خانواده، متخصصین داخلی و پرستاران و ماما ها مورد استفاده قرار می گیرد. جلد اول برگردان این کتاب حاوی فصول اول تا سی و چهارم از کتاب اصلی است و و جلد دوم حاوی فصول سی و پنجم تا شصتم است.

نویسنده (ها):

با مقدمه:دکتر اشرف آل یاسین/ترجمه:دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی/دکتر الهام فخار زاده نائینی/معصومه دودانگه/ویراستار:دکتر اکرم قهقائی نظام آبادی

ارسال رایگان

ارسال رایگان به سرتاسر کشور برای سفارش با مجموع بالاتر از 500 هزار تومان.

تخفیف

تا ۳۰ درصد تخفیف برای تمامی کتاب ها

جلد اول در 688 صفحه در ابتدا به مباحث آناتومی، امبریولوژی، اختلالات ژنتیکی، فیزیولوژی، لیبر و دوران پس از زایمان می پردازد و با اختلالات هماتولوژیک در بارداری پایان می یابد. ویراست یازدهم کتاب کارنت اطلاعات راجع به بیش از 1000 بیماری و اختلال، آخرین دستورالعمل ها راجع به تصویربرداری و مباحث فیزیولوژی پیش زمینه ای را در صورت نیاز پوشش می دهد. از ویژگی هایی که این منبع را از سایر کتاب ها در این زمینه متمایز می کند، می توان به این موارد اشاره کرد:
*به صورت کامل تمام مباحث مربوط به ژنیکولوژی و مامایی را بررسی کرده است.
*تاکید بر پیشگیری از بیماری ها و پزشکی مبتنی بر شواهد
*ارائه بیش از 500طراحی آناتومیک، عکس هایی که از داخل بدن انسان تهیه شده و جدول