2500000 2000000 ریال

موجود شابک-۱۰:
شابک-۱۳: 9789649874517

این کتاب ترجمه ی راهنمای کاربردی تزریق سم بوتولینوم اسمال و هوانگ است که در 176 صفحه تالیف شده است. علاوه بر توصیف کامل روش های تزریق سم بوتولینوم, در 6 پیوست دیگر در انتهای کتاب, جداول درمانی, اطلاعات مورد نیاز بیماران و فرم رضایت نامه ارائه شده است.

نویسنده (ها):

ترجمه:دکتر پروین منصوری/دکتر سید مهدی طبایی/دکتر معصومه روحانی نسب/دکتر زهرا عزیزیان/دکتر هدی برنجی اردستانی

ارسال رایگان

ارسال رایگان به سرتاسر کشور برای سفارش با مجموع بالاتر از 500 هزار تومان.

تخفیف

تا ۳۰ درصد تخفیف برای تمامی کتاب ها

این کتاب دارای دستورالعمل های گام به گام و مصور درباره ی تزریق سم بوتولینوم و همچنین حاوی اطلاعاتی راجع به مدیریت مسائلی است که در ادامه ی این فرآیند ممکن است رخ دهد. هر فصل راجع به پروسه ی بخصوصی است و همزمان آناتومی مربوطه را بررسی می کند. مولفان در هر فصل ماهیچه هایی که باید هدف تزریق قرار بگیرند و ماهیچه هایی که باید از تزریق آن ها اجتناب شود را مد نظر قرار داده اند. در نگارش کتاب بر نقاط تزریق و منطقه ی امن تزریق تاکید شده تا به درمانگران کمک شود که تزریق را موثرتر انجام دهند و ریسک بیماری ثانوی حداقل شود.
فصول ابتدایی راجع به درمان یک سوم بالای صورت(خطوط اخم, خطوط افقی پیشانی و خطوط پنجه کلاغی) است. تزریق هایی که برای درمانگرانی که در حال آغاز به کار درمانی-زیبایی با سم بوتولینوم هستند, مناسب است. فصول بعدی بیشتر عملهای پیشرفته تر صورت و گردن را شامل می شوند و همچنین درمان هایپرهیدروزیس زیربغل.