1500000 1200000 ریال

موجود شابک-۱۰:
شابک-۱۳: 9789649879550

برای بیش از 40 سال ECG به زبان ساده، به عنوان بهترین راهنما برای آشنایی با الکتروکاردیوگرام بوده است. این کتاب که از طرف ژورنال پزشکی بریتانیا به عنوان یکی از کتب پزشکی کلاسیک شناخته شده است، برای نسل ها کتاب محبوب کادر خدمات درمانی بوده که نیاز به دانش واضح و شفاف از الکتروکاردیوگرام داشته اند. کتاب پیش رو که به بیش از چندین زبان منتشر شده، خواننده را تشویق می کند که (تفسیر) الکتروکاردیوگرام آسان است و استفاده از آن به عنوان راهی مکمل برای دریافت شرح حال بیمار و معاینه او می باشد. شما می توانید کتاب های "ECG کاربردی" و "تفسیر150 نوارECG" را نیز از اندیشه رفیع تهیه کنید.

نویسنده (ها):

ترجمه:دکتر محمد مهدی غیرتیان/دکتر مهیا نادرخانی

ارسال رایگان

ارسال رایگان به سرتاسر کشور برای سفارش با مجموع بالاتر از 999 هزار تومان.

تخفیف

تا ۳۰ درصد تخفیف برای تمامی کتاب ها

مباحث این کتاب در چهار بخش طبقه بندی شده است:
بخش1)ECG واقعا به زبان ساده:راهنمایی برای مبتدی ها
این راهنما، ECG را از اولین قدم ها به شما می آموزد. وقتی کامل این بخش را فهمیدید، سایر قسمت های کتاب دانش شما را تقویت می نماید.
بخش2)اصول مقدماتی:اصول اولیه ثبت، گزارش و تفسیر ECG
این بخش به شما آموزش می دهد که چرا فعالیت الکتریکی قلب می تواند به شکل ECG ثبت شود و در این قسمت اهمیت ECG و 12 لید آن(به عنوان تصویری از فعالیت الکتریکی از نماهای مختلف)شرح داده می شود. همچنین در بخش 2 می آموزید چگونه تعداد ضربان قلب را ارزیابی کنید تا بتوانید سرعت هدایت الکتریکی از قسمت های مختلف قلب را اندازه گیری نمایید و ریتم قلب را مشخص کنید.
بخش3)استفاده هرچه بیشتر از ECG
در این قسمت می آموزیم که چگونه ECG می تواند در وضعیت های خاص کمک کننده باشد.
بخش4)خود را بیازمایید
این بخش شامل مواردی از الکتروکاردیوگرام 12 لیدی بیماران واقعی است تا شما تفسیرش کنید.